mobil menu
simay güvenli alışveriş
Siparişlerinizde 750 TL ve üzeri Kargo Ücretsiz
yeni davetiye modelleriHızlı Kargo
davetiye modelleriEkonomik Tekli
davetiye modelleriBeyaz (Hesaplı)
davetiye modelleriZarfsız (Hesaplı)
davetiye çeşitleriKare Davetiye
davetiye modelleriÜçlü
davetiye modelleriİkili
davetiye modelleriKraft
davetiye modelleriKemerli
davetiye modelleriRenkli
davetiye modelleriKese
davetiye modelleriSünnet
kargo bedava

Tüm ürünlerde 750 TL ve üzeri Kargo Bedava!

Düğün davetiye fiyatları

Düğün davetiye fiyatları Davetiye fiyatları 1 TL’den başlıyor ve çiftlerin taleplerine bağlı olarak 50 TL’ye kadar çıkabiliyor. Fiyat aralığının bu kadar geniş olması ise tamamen tasarımda sınır olmamasıyla alakalı. İnce kağıt üzerine baskılı, mektup zarfına konulmuş sade bir davetiye modeli istersen 1-2 TL’ye satın alabilmen mümkün. Ancak üzerine eklettiğin her aksesuar bu rakamı yükseltecektir. Fiyatlar, istenilen davetiye sayısına göre de değişiyor. Mesela 100 adet sipariş için fiyat 3 TL ise 300 davetiye siparişinde 2.5 TL’ye düşebiliyor.

Son yılların trendlerinden olan şeffaf davetiyelerin fiyatları 4 TL’den başlıyor. Aksesuarlara ve baskı kalitesine göre bu rakam artabiliyor. Ahşap kutularda sunulan ve içerisinde sabun gibi hediyeler de olan düğün davetiyelerinin fiyatları ise 50 TL gibi bir rakamı bulabiliyor. Düğün davetiyesi farklı fiyat aralıklarında bulunabiliyor. Bu fiyat farklarının en önemli nedeni kullanılan malzeme! Davetiye kartının gramajından, zarfın kalınlığına kadar birçok detay fiyatların değişmesinde etkili oluyor. Şunu söylemek isteriz ki piyasa da ki en büyük davetiye boyutu ve kalitesine sahibiz.

Simay Davetiye olarak, kaliteden taviz vermeden büyük ebat ve kalın karton sınıfı kağıt kullanarak (230gr/m2 Amerikan Bristol) ve davetiye ölçüleri 11.8cm x 16.5cm olarak basım yapmaktayız. Lütfen diğer küçük ebatlı ucuz davetiyeler ile kıyaslama yaparken bu ölçülere dikkat ediniz. Kalitemize sonuna kadar güveniyoruz. Hemen ücretsiz örnek davetiye talebinde bulunun ve kendiniz inceleyin.


Fiyatları etkileyen bir diğer faktör ise baskı türü. Klasik bir davetiye baskısının fiyatı yaldızlı varak baskıya göre daha uygun olabiliyor. Kabartmalı baskılarda da rakamlar yükseliyor. Gelelim şimdi aksesuarlara. Düğün davetiyesi modellerine baktığımızda birçok aksesuar kullanıldığını görüyoruz. Kozalaklar, tarçınlar, kuru çiçekler, kurdeleler… İşte bu aksesuarların cinsine göre fiyatlarda değişiklikler oluyor. Hatta kurdelenin ipek olup olmaması bile fiyat farkını ortaya çıkarıyor. Davetiyenin katalogdan mı seçildiği yoksa özel olarak mı tasarlandığı fiyatı etkileyen en önemli faktörlerden. Eğer katalogdaki modellerden çok farklı bir tasarım istiyorsanız, firmaya bunu belirtiyorsunuz ve sizin için özel bir çalışma yapıp istediğiniz modeli hazırlıyorlar. Tabii bunun için ekstra bir ödeme de yapmak gerekiyor. Hemen hemen bütün firmalar, adet sayısına göre rakam veriyor. Sipariş edeceğiniz davetiye sayısı arttıkça, adet başı fiyat düşüyor.

İlginizi çekecek bir başka yazı
Amerikan Bristol Kâğıt Özellikleri
düğün için gerekli bilgiler
Amerikan Bristol Kâğıt Özellikleri

Amerikan Bristol Kâğıt Nedir?

Genel olarak bir tarafı beyaz renkli olan diğer tarafı ise koyu ve hafif kirli beyaz tonunda olan ince karton görünümüne sahip kâğıtlardır. Bu tarz kağıtlara ge ...
davetiye örneği simay davetiye
düğün davetiyesi

Yüzlerce farklı düğün davetiye örnekleri

Hem düğün hemde nişan için özel tasarlanmış yüzlerce yeni davetiye modelleri arasından eminiz ki bir tanesi tam sizin için.

Farklı ve ilginç davetiye modelleri ve çok daha fazlası için davetiye örneklerini hemen inceleyin.

ucuz davetiye

Aradığınız en ucuz davetiye

Yüzlerce yeni düğün ve nişan davetiyesi içinden, bütçenize uyan en ucuz davetiye modelini hemen sipariş edin.

Simay davetiye için öncelik her zaman müşteri memmuniyeti olmuştur. Yeni davetiye modelleri uygun fiyatlar ile birleşti.

özel tasarım davetiyeler

Kargo Bedava

Vereceğiniz her sipariş için Türkiye'nin her yerine belirlenen limit için kargo ücretsizdir.

Kapıda ödeme imkanı ile Simay Davetiye sizin mutluluğunuz için çalışmakta. %100 Mutlu müşteri memmuniyeti.

top
Simay davetiye olarak en iyi alışveriş deneyimini sunmak için durmadan çalışmaktayız. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.
www.simaydavetiye.com tüketiciler için kalite ve ucuzluğu dengeleyerek her bütçeye uygun en yeni davetiye modellerini sunmaktadır. Davetiyeler ile ilgili her türlü bilgi için hemen iletişime geçin.
© 2019 Simay Davetiye, ASNET Bilişim İnşaat Ltd. Şti'ye ait bir markadır. Her türlü usulsüz reklam veya kullanımdan doğabilecek hak kayıpları için cezai işlemler yürütülecektir.