mobil menu
simay güvenli alışveriş
davetiye modelleriEkonomik Tekli
davetiye modelleriBeyaz (Hesaplı)
davetiye modelleriÜçlü
davetiye modelleriİkili
davetiye modelleriKraft
davetiye modelleriKemerli
davetiye modelleriRenkli
davetiye modelleriKese
karşılama panosuPANO
davetiye modelleriSünnet
değişik davetiye modelleriYeni
kargo bedava

Tüm ürünlerde Kargo Bedava!

Anasayfa » Davetiye modelleri » Atatürklü Davetiye

Atatürklü Davetiye, düğün davetiye modelleri

Atatürklü davetiye modelleri

En mutlu gününüzde sevdiklerinizle birlikte olmak, onlara sevginizi göstermek istersiniz. Mustafa Kemal Atatürk sevgisi bizlerde, yüreğimizde bir başkadır. Bu en güzel günde onuda anmak için Atatürklü davetiye modelleri ile düğün veya nişan, nikah davetiyelerinizi seçebilirsiniz. Bu Atatürklü düğün davetiyesi kategorisinde toplam 53 tane davetiye çeşidi vardır.

Atatürk Davetiye

Elbetteki her kişi için düğünü özeldir. Ama bunu daha da farklı ve kalıcı kılmak için çeşitli güzellikler ararız. Mesela davetiyemizin diğerlerinden farklı olması. Herkesin konuşacağı şık güzel vesade bir davetiye ama anlamlıda olmalı ne dersiniz. İşte sizi unutlmaz bir davetiye, Atatürklü davetiye kimse sizin davetiyenizi atmayacak belkide baş köşesinde duracak dostlarınızın. Simay davetiye olarak Türkiye'de ilk bizim tasarımcılarımız tarafından tasarlanan Atatürklü davetiye modeli, davetiyelerimiz çok beğenildi hatta en çok satan davetiye modelleri arasında yer almıştır. Bir çok kişi de düğün, nişan merasimlerinda bu modeli kullandılar. Sizde hemen sipariş vererek Atatürklü davetiye modelini en mutlu gününüze akraba ve dostlarınızı davet için kullana bilirsiniz.
düğün için gerekli bilgiler
Düğün davetiye fiyatları
Davetiye fiyatları 1 TL’den başlıyor ve çiftlerin taleplerine bağlı olarak 50 TL’ye kadar çıkabiliyor. Fiyat aralığının bu kadar geniş olması ise tamamen tasarımda sınır olmamasıyla alakalı. İnce kağı ...
davetiye örneği simay davetiye
düğün davetiyesi

Yüzlerce farklı düğün davetiye örnekleri

Hem düğün hemde nişan için özel tasarlanmış yüzlerce yeni davetiye modelleri arasından eminiz ki bir tanesi tam sizin için.

Farklı ve ilginç davetiye modelleri ve çok daha fazlası için davetiye örneklerini hemen inceleyin.

ucuz davetiye

Aradığınız en ucuz davetiye

Yüzlerce yeni düğün ve nişan davetiyesi içinden, bütçenize uyan en ucuz davetiye modelini hemen sipariş edin.

Simay davetiye için öncelik her zaman müşteri memmuniyeti olmuştur. Yeni davetiye modelleri uygun fiyatlar ile birleşti.

özel tasarım davetiyeler

Kargo Bedava

Vereceğiniz her sipariş için Türkiye'nin her yerine kargo ücretsizdir.

Kapıda ödeme imkanı ile Simay Davetiye sizin mutluluğunuz için çalışmakta. %100 Mutlu müşteri memmuniyeti.

top
Simay davetiye olarak en iyi alışveriş deneyimini sunmak için durmadan çalışmaktayız. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.
www.simaydavetiye.com tüketiciler için kalite ve ucuzluğu dengeleyerek her bütçeye uygun en yeni davetiye modellerini sunmaktadır. Davetiyeler ile ilgili her türlü bilgi için hemen iletişime geçin.
© 2019 Simay Davetiye, ASNET Bilişim İnşaat Ltd. Şti'ye ait bir markadır. Her türlü usulsüz reklam veya kullanımdan doğabilecek hak kayıpları için cezai işlemler yürütülecektir.